Неверојатно ниски температури во Русија – 48 степени под нулата (ФОТО)


Неверојатно ниски температури во Русија – 48 степени под нулата

rusija.jpg-500 rusija-3.jpg-500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1