Неверојатно – Ова не сте го виделе до сега – приказна преку сенки


senkiНеверојатна изведба и неверојатен талент – оваа група раскажа трогателна приказна од која потекуваат солзи на очи и тоа само преку сенките

Погледнете

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1