Невестата почина среде свадба: Одеднаш паднала – не се знае причината за смртта (Видео)


Големата свадбена веселба се претвои во голема несреќа! Во текот на церемонијата на венчање на парот од Северна Синија во египет се случила трагедија кога невестата колабирала и брзо потоа починала.mlada-620x350-21531
Невестата и младженецот чекале еден на друг да си дадат брачни завети, кога несреќната жена се онесвестила и паднала.
Невестата починала на лице место, а причина за смрта уште не е позната.
Погледнете го видеото:
Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1