Никола Груевски со повик на Фејсбук


Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски преку својот профил на Фејсбук повика на протести денеска пред Кривичниот суд во 13:30.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1