Ноне – мала по раст, но голем патриот! Му одржа лекција по историја на Грк!


Поранешната македонска пејачка Ноне Неделковска и неколку години по последната песна сеуште го привлекува вниманието на своите фанови.

Овој пат тоа го направи со наплив на патриотизам и лекција по историја и географија за еден Грк.

Screenshot_98

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1