Нови детали – 72 годишниот Предраг ја убил девојката зошто не сакала да биде со него


Предраг Павиќ од Србија кој ја уби Ивана Илиќ на нејзиното работно место во кафичот не жали за злосторството.

Предраг наводно бил во емотивна врска со Ивана, иако тој има 72, а таа 24 години, па невозвратената љубов е причина за убиството.monstrum srbija

Невенчаниот сопрг на Ивана, Вујадин Васиќ кажува дека ноторна лага е дека Преграг ја убил Ивана поради долг.

„Тој беше патолошки заљубен во неа. И нудеше и пари за да биде со него, а тоа сите го знаевме, но таа не сакаше. Веројатно во моментот на љубомора тој одлучил да ја убие“, кажува Вујадин, пренесуваат српските портали.

Инаку Ивана била скомна и добра девојка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1