Нови детали: Зошто Теодора ги уби мајката и бабата со сатар во Србија?


Теодора Викторовиќ, 39-годишната актерка која си ги уби мајка си и баба си со сатар, според наодите на вештаците била пресметлива за време на грозоморниот злочин кој ја потресе Србија.

Според најновите податоци за случајот до кои дојде српскиот Блиц, Теодора и самата потврдила дека свесно го извршила убиството.satar ubiec

– Спиеја цврсто, а јас морам да му направам млеко на моето бебе. Кога поминував низ дневната несакајќи ја закачив мајка ми додека спиеше и се разбесни. Што ме будиш, ме праша, а јас и реков дека е несакајќи и дека му греам млеко на бебето, но ми одогвори не ми е гајле ни за тебе ни за твоето дете. Тогаш веќе ми пукна филмот, изјавила актерката која направи незапаметен злочин.

Раскажала дека со години нејзината мајка ја понижувала и правела да се чуствува лошо.

Инаку, утврдено е дека пред злочинот Теодора пиела и алкохол.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1