Новите Југословенки – Фото кое го преплави Балканот


Фотографија на три девојки со знамиња на Србија, Босна и Херцеговина и Хрватска стана вистински хит на социјалната мрежа Фејсбук.

Причината поради која е нправена фотографијата не е позната, а коментарите се воглавном позитивни и се расправа за тоа која од трите девојки е поубава. Некои и коментираат дека ова се новите здружени Југословенки.

Девојките се означени како Лидија Јоровиќ, Ива Лам и Амира Мика.

Screenshot_412-622x320

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1