Ново брутално силување во Индија – 6 мина силувале жена, мажот го врзале за дрво


indija 1Ново брутално силување ја шокираше јавноста во Индија. 6 млади момчиња нападнале и сексуално злоставиле 25 годишна жена, нејзиниот маж го врзале за дрво да гледа. 

Жената, како што се известува, била во посета на нејзиниот брат во болница. Двајца чистачи од болницата тргнале по неа кога излегла и се упатила до потокот да се освежи.

Повикале уште четворица. Нејзиниот сопруг се спротивставил па го врзале и го претепале, а неговата сопруга ја силувале. Сите шестмина, на возраст од 19 до 33 години, се уапсени.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1