Обама како млад ,,кулирал,, со цигарче и џоинт (Фото)


Обама како млад студент бил доста опуштен, велат оние кои го познаваат. Најверојатно како и секој млад човек не ни помислувал дека еден ден ќе стане претседател па немал проблем да си прави ,,опуштени,, фотографии. Но откако стана претседател овие заборавени фотографии оживеаа поради интересот на медиумите за неговото минато. На нив младиот обама опуштено си кулира со цигарче, а се шушка дека често знаел да ужива и во марихуаната.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1