За да работите во кабинетот на Тодоров мора да имате IQ 140 (Фото)


Во оглас на Министерството за здравство оглас за вработување во кабинетот на министерот Никола Тодоров. Еден од условите за вработување е да имате сертификат од МЕНСА и коефициент на интелигенцијата над 140!

Фото Мкд.МК и социјалните мрежи

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1