Објавена снимка од самоубиство на џихадист (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)


Старотни видео клипови се објавени на Јутјуб од убиства на терористичката организација ИСИС.

20140730.tdoycefcscТие објавиле видео снимка на која можат да се видат заробеници стуткани во камиони кои ги превезуваат во смрт и нивните егзекуции, бомбаш самоубиец во камион полн со експлозив кој се фали дека наскоро ќе стане маченик. Дел од снимките поради експлицитните сцени на убиства биле веднаш отстранети од Јутјуб.

Во деновите во кои муслиманите го одбележуваат крајот на рамазанскиот пост, милитантните исламисти решиле да се пофалат со видео снимки на кои се прикажува нивниот геноцид врз окупираното (муслиманско!) население.

Следното видео кое има експлицитни сцени на убивање – на следниот ЛИНК

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО 1

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1