Од грди пајчиња до лепотици со пластични операции – ФОТО Сораја и Емина пред и потоа


Голем дел од познатите балкански ѕвезди легнаа “под нож“, односно направија голем број на пластични операции.

emina

 

Откако станаа славни и излегоа на ТВ екраните, познатите пејачки, актерки и старлети ги увидоа своите недостатоци и решија да вложат пари во својот изглед.

 

Ова се резултатите кои ќе докажат дека денешните убавици, некогаш биле грди пајчиња.

sorajaaa

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1