Од пишаното не се бега – Сведоштво на мајка, кое мора да го видите (Видео)


Одгледајте го видеото докрај и слушнете го сведочењето на оваа млада мајка. Освен таа, за случувањата во болницата зборува лично и хирургот кој ја оперирал – Не бевме само ние во болницата, дефинитивно не бевме само ние – изјавил хирургот.

zena angelОд пишаното не се бега – што и да правите, од пишаното не се бега. вели оваа млада жена. Додека нејзините дечиња биле мали таа доживеала срцев удар – во ова видео говори за своето искуство со смртта.

Се што таа раскажала ги остави дури и лекарите во чудо. Иако била мртва половина час таа се сеќава на се што зборувале лекарите, на сите луќе кои биле во салата, на се што се случувало. Иако е невозможно сето тоа да го знае таа до детали опишала што се случувало. Нејзината приказна ја потврдил и хирургот – се што кажала било точно така.

Еве што таа вели

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1