Однадвор обична Тојота – но отпорна на бомби и внатре луксуз (Видео/Фото)


article-0-16FD8063000005DC-461_634x422На 30.000 фунти вредната Тојота и е направено дотерување од 100.000 фунти.

Резултатот е следен.

Однадвор обична Тојота – но ова возило е  вистинска тврдина, отпорна дури и на бомби.

Внатре пак луксуз.

Фрижидери за шампањ, кожни седишта, голем тв екран, компјутери.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1