Ограбен Никола Којо – му го однеле сиот мебел


nikola kojoКрадците кои упаднале во викендичката на познатиот српски актер никола Којо, го однеле целиот мебел кој бил во неа.

Според податоците од српските медиуми, актерот цели два месеци не бил во викендичката, а кога отишол се соочил со голема непријатност бидејќи недостасувал целиот мебел.

Полицијата е известена и трага по сторителите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1