Охриѓанец со фичо ја насмеа Македонија – погледнете го на снегот


Овој охриѓанец без разлика на количината на снег на патот храбро тргна само со лопата. Фотката која се појави на Фејсбук страната на Ѕидот на сообраќајниот срам сите ги насмеа од срце.

sneg zima fico

Facebook – Ѕид на сообраќајниот срам

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1