Орално го задоволила професорот за син и да има добра оценка


Сакајќи да ја поправи оценката на својот син, србинка прифатила орално да го задоволи неговиот наставник. А за да биде трагедијата поголема, откако го задоволила наставникот тој и признал дека не му предава на нејзиниот син, пишува српски Телеграф.

Таа се сретнала со наставникот, за да разговараат за нејзиниот син, а тој побарал од неа орално да го задоволи.  Одбила, но тој ја убедил дека може многу да му помогне на нејзиниот син, кој имал слаби оценки. На крајот прифатила. Кога завршиле работа наставникот и признал дека тој не му ни предава на детето, пишува Телеграф.

Мајката не го пријавила случајот во полиција од страв да не се дознае нејзиниот идентитет што ќе направи проблеми и на нејзиниот син. Детето било ученик во основно училиште во Чукарица.
приказната на српските медиуми им ја раскажала пријателка на мајката.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1