Ова е најлуксуната бизнис класа во авионите – Етихад направи чист луксуз (Видео)


Националната авиокомпанија на Обединетите Арапски Емирати, ја претстави најлуксузната прва класа во светот, со еднособни и двособни апартмани и личен батлер.

“Етихад Ервејз“ ги претстави услугите на своите Airbus A380 и Boeing B787 Dreamliner , како и резиденцијата “Етихад“, најлуксузниот животен простор во воздух на авионот A380 на оваа компанија.


Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1