Ова е официјалниот – промо спот за новата Југословенска телевизија – ЈРТ


 

Југословенската радио и телевизија ќе емитува програма на интернет.

Иницијaторите велат дека веќе имаат волонтери од Сараево, Белград, Загреб, Љубљана, Скопје, Приштина и Нови Сад.

Ова е официјалниот – промо спот за новата Југословенска телевизија – ЈРТ

Share Button

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1