ОВА ЌЕ ВИ ТРЕБА: Како да ја префрлите содржината од VHS касета во компјутер (ВИДЕО)


Доколку сте родени во последниве 20 години, тогаш можеби и не се сеќавате на VHS касетите.Vhs_cassette_bottom

Оние постарите се сеќаваат на VHS касетите и видеотеките…

Доколку се уште чувате некоја касета, еве како нивната содржина да ја префрлите на компјутер и така да ја дигитализирате.

Sky.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1