СКАНДАЛ: Младоженец и кум се степале поради Лепа Брена!


Бизарен настан се случил изминатата седмица на една свадба каде младоженец и кум се степале, а потоа интервенирала и полицијата.lepa-brena

Двајцата се степале поради песната „Шеки“, која ја пее Лепа Брена. Кумот му платил на оркестарот илјада евра за во наредниот час да ја свират само таа песна.

Но после неколку изведби на младоженецот му здодеало, па побарал музичарите да го променат репертоарот. Настанала кавга, а и физичка пресметка.

Хитовите на Лепа Брена изгледа дека покрај добра забава имаат моќ да направат и хаос.

Вистина.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1