Ова нема да ви се допадне: Еве што останува од Кока Кола откако ќе ја сварите (Видео)


skuvana-koka-kola-foto-youtube-1390412256-432473Иако е веќе општо познато дека во Кока Кола нема ништо здраво и дека во само една лименка од овој пијалок има дури 6 кафени лажички шеќер сепак поради рекламите луѓето се уште ја конзумираат.

Но погледнете што останува од Кока Кола по 20 минути варење – ова ќе ве шокира – еве што внесувате во вашето тело.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1