Оваа девојка пробала смртоносна дрога – Тоа што го снимиле камерите ја заледува крвта


Во многу американски градови во последно време, потполно вообичаено е да видите наркомани по улиците. Еден од тие градови е и Ворчестер, Масачусетс.maxresdefault-43934
Во снимката подоле се гледа млада девојка која оди како „зомби“. Снимката е направена од граѓанин кој е менаџер на неколку згради во тој дел. Можеме слободно да кажеме дека оваа снимка е бизарна и помалку потценета!
Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1