Оваа жена има фатено 45 бидермаери, а се уште не е мажена


Присуствувала на речиси 100 свадби, каде фатила дури 46 бидермаери, но вели дека немала среќа да се омажи.Џејми Џексон има 37 години, а првиот бидермаер го фатила во 1996 година.marrygirl-620x320

Тоа и се видело многу интересно, па бидејќи вели дека има натпреварувачки дух, си поставила мисија да фати што повеќе бидермаери.

Денес Џејми сите бидермаери ги чува изложени во плакар и вели дека не губи надеж оти еден ден ќе се омажи и таа.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1