Овие хороскопски знаци годинава ќе прават веридба


Според наклонетоста на ѕвездите во нивното љубовно поле, за овие хороскопски е поволно да понудат или добијат предлог за брак оваа година.prosidba

Бик

Врската ви е доволно силна и стабилна и човекот до вас знае дека е време да го поминете остатокот од животот заедно. Партнерот навистина ве сака, а убаво е да дознаете дека судбината не ве запознала случајно и допрва престојат убавите моменти меѓу вас.

Рак

Внатрешно чувство дека човекот до вас е човекот ЗА вас. Доверете и се на интуицијата и не чекајте повеќе. Бракот е за оние кои се сигурни во своите чувства, а вие дури и не можете да го замислите животот еден без друг.

Скорпија

Чекањето за вас заврши, конечно сонот ќе се оствари. Толку долго сте биле во потрага по вистинскиот човек што на моменти уште не можете да сфатите дека навистина сте го пронашле. Радувајте и се на среќата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1