Педофилска група на Фејсбук – објавени слики од голи малолетнички


Нова педофилска група која е направена на социјалната мрежа Фејсбук, веќе собра 40.000 лајкови. Се работи за група која го носи името “Најголеми дро*и од основни и средни училишта” на која можат да се најдат експлицитни фотографии од малолетнички.

Засега на групата се наоѓаат фотографии од малолетни девојчиња од БиХ, Хрватска и Србија, но групата добива се повеќе корисници, па би можело да се најдат фотографии и од девојчиња од останатите земји во регионот.

grupa fejsbuk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1