Пејачката Ребека паднала по скали!


Поп пејачката Ребека паднала по скали и ја скршила десната рака, објави весникот Вест.

Ребека минатата недела полесно се повреди, откако во нејзиниот влез случајно паднала и ја скршила десната рака.rebeka-1

Повеќе прочитајте во утрешното печатено издание и електронското издание на Вест

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1