Платил операција за да изгледа како куче


kuce4Момче од Бразил сакало да изгледа како куче, и успеал да го реализира својот наум.

Неговиот потег ја шокирал бразилската јавност.

За операција издвоил непозната сума пари, а крајниот резултат, погледнете го во фотогалеријата

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1