Плејбој зајачица на суд – сакала во гепек да си го шверцува дечкото


Колин Шенон, поранешна плејбој зајачица е уапсена откако се обидела од Канада во Америја да го прошверца во гепек нејзиното момче.

Иако се пофалила со совршените пропорции од 90-60-90 полицајците ја притвориле во затворот во Њујорк каде што треба да се појави пред суд.

Доколку ја прогласат за виновна, најголемата казна која може да ја добие е затворска казна од 10 години.

Колин која е од Аљаска стана плејбој зајачица во 2004 година, а позираше и за насловната страница на магазинот на неговиот 50-ти јубилеј.

Последниве неколку години работи како ди-џејка.

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1