Победничката на Евровизија има порно снимка со бившиот – ја продава за 200.000 евра


danska-pobРадоста за победата во синоќешното финале на натпреварот за Песна на Евровизија на Емелие де Форест од Данска ја расипа информацијата дека за 200.000 евра се продава видео од неа како води љубов. Видеото го продава нејзиното поранешно момче кое одлучило на овој начин да дојде до пари.
Според некои информации Емили видеото го снимила додека биле во врска и на него се гледа како таа орално го задоволува момчето.
Претставничката на Данска, се уште не се огласила во медиумите во врска со овој случај.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1