Побегнало кучето на Чак Норис – последен пат видено како брка носорог


Според последните информации кучето на Чак Норис побегнало. Последен пат е видено како брка носорог во Африка.

Од друштвото за заштита на животните апелираат Чак да си го смири кучето бидејќи ја вознемирува цела Африка и дивиот свет таму.

🙂  🙂 Доброутро – се насмеавте ли денеска? 🙂 🙂

 

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1