Tag Archives: cak noris

Видео: Чак Норис против Обама

Чак Норис и неговата сопруга Гена снимиле видео во кое отворено ги повикуваат сите да не гласаат за Обама.

______________________________________________________________________________________________________

Се продава пиштолот Чак Норис

Сакате да бидете Чак Норис? Тоа е невозможно, затоа што сите знаеме дека постојат два вида на луѓе на земјата – Чак Норис и оние кои што умираат.

______________________________________________________________________________________________________

Побегнало кучето на Чак Норис – последен пат видено како брка носорог

Според последните информации кучето на Чак Норис побегнало. Последен пат е видено како брка носорог во Африка.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1