Видео: Чак Норис против Обама


Чак Норис и неговата сопруга Гена снимиле видео во кое отворено ги повикуваат сите да не гласаат за Обама.

Не чекаат тешки денови ако Обама пак победи, вели Чак Норис во Видеото

,, Ако се освренеме на нашата историја ќе сватиме дека нападнати ни се и нашата земја и нашата слобода. Можно е засекогаш да ја загубиме земјата каква сега ја знаеме ако не го промениме правецот, вели Чак Норис.

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1