Почина мажот на Гога Секулиќ – се венчаа пред само 2 месеци


svadba 1_1368444888_670x0_1373835081_670x0По кратко и тешко боледување во недела вечерта почина Игор Рамовиќ, сопругот на српската пејачка Гога Секулиќ, јавуваат српските медиуми.

Според неофицијалните информации Рамовиќ неодамна дознал дека има рак. Лекувањето започнало веднаш и побарана е помош од врвни светски стручњаци. Терапиите биле спроведени и во Германија, но не вродиле со плод и Игор починал вечерва. Гога последните часови ги поминала покрај него.

Инаку тие се венчаа пред само 2 месеца.

Игор имаше 39 години – долги години живеел и работел во Лондон каде бил сопственик на неколку клубови а меѓу неговите пријатели биле и многу светски ѕвезди како Парис Хилтон, принцот Вилијам, Наоми Кемпбел…

Тарагичен крај на една љубов како од бајка – наместо меден месец погреб

 

 

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1