Почнал да плаче крвави солзи додека се молел пред Богородица (Видео)


На Јутјуб е објавено видео од Ридот на прикажувањето во Бијаковиќи каде еден Италијанец одел на молитва и во еден момент почнал да рони крвави солзи стоејќи покрај статуата на Богородица.

krvavi-solzi

Имено Италијанецот одел да се моли со пријателите на ридот во Бијаковиќи и одеднаш почнал да плаце. Меѓутоа она што му течело од очите не биле обични солзи. Тоа биле солзи од крв.

Снимката набрзо е објавена на ЈуТјуб и меѓу жителите на Бијаковиќ и Меѓугорје се прошири со голема брзина.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1