Подарок од 100.000 евра: Што ќе добие синот на Брена за 18-ти роденден?


Лепа Брена и нејзиниот сопруг Бобо Живоиновиќ се припремаат за гала прослава на полнолеството на помладиот син Виктор и за тоа планираат да потрошат дури 100.000 евра.lepa brena

Славењето ќе биде организирано во еден познат белградски хотел, а тоа ќе ги чини околу 30.000 евра. Славеникот кој на 30-ти март ќе наполни 18 години за подарок ќе добие и автомобил за кој планираат да издвојат околу 70.000 евра. На забавата ќе има околу 300 гости меѓу кои ќе има значајни имиња од светската естрада, политичката сцена, спортот.

На прославата ќе пее идната снаа Александра Пријовиќ, Рада Манојловиќ, Дарко Лазиќ, Предраг Живковиќ, Аца Лукас, Ана Бекута и многу други.

-Тоа ќе биде незаборавна забава. Ќе прославам со семејството и пријателите. На мајка ми и е важно се да биде на врвно ниво и затоа ништо не препушта на случајност. Сигурно е дека сите убаво ќе се забавуваме. Нема потреба да се прави сензација околу тоа – изјавил Виктор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1