Погледнете го спотот за новата песна за Џејмс Бонд!


Спотот за песната „Writing’s on The Wall“ на Сем Смит, која е снимена за претстојниот нов филм за Џејмс Бонд, конечно ја видел светлината на денот.dzejms-bond-monika-beluci-danijel-krejg_f

Ова видео на фановите им донело дел од новите сцени од филмот  „Spectre“, па така и една жешка сцена во која гледаме страсен бакнеж меѓу агентот 007, или Даниел Крег и Бонд девојката, италијанската актерка Моника Белучи.

Забележливо е дека во овој спот има многу малку акциони сцени, што е необично за едно Бонд-видео, а тоа им пречи на многу од фановите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1