СКАНДАЛ: Неда Украден објави селфи со Уснија Реџепова на смртна постела! (ФОТО)


Неда Украден објавила фотографијата направена само неколку дена пред Уснија Реџепова да почине, додека таа поднесувала тешки болки во болничка постела.

На фотографијата Неда е широко насмеана.1neda500

Поддршката сигурно многу и значела на Уснија, но следбениците на друштвените мрежи, не ја штедеа Неда, која е насмеана и притоа во целост нашминкана, додека нејзината колешка се грчи од болка.

Многумина се прашуваа, дали спорната фотографија требаше да се најде на интернет, бидејќи пејачката ја изгуби борбата со болеста.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1