Том Круз без покана за венчавката на посвоената ќерка


Актерот Том Круз, бил во Лос Анџелес, додека ќерка му Изабела се мажела во Лондон.

Круз, Изабела ја посвоил  додека беше во брак со колешката Никол Кидман.to500

Том не бил на листата на повикани, бидејќи неговата ќерка сакала интимна венчавка без папараци.

Изабела, по професија фризерка, се омажи за инфроматичарот Макс Паркер, со кој е во врска една година. На венчавката не го повикала ни помладиот брат Конор, но Никол била на свадбата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1