Погледнете ја Елена како Харис Џиновиќ во новата епизода на ТЛЗП (Видео)


На снимањето на новата епизода од серијалот „Твоето лице звучи познато“ најпофални оценки за настапот имале нашата Елена Ристеска и пејачот Бане Моичевиќ.Screenshot_62

hitportal-elena-kako-haris4

Елена и Бане имаа одлични маски а уште подбар настап па ги воодушевиле сите во публиката.

Не само што беа маските добри, туку и гласовно, како и со постапките и држењето потсетувале на оригиналите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1