Погледнете ја реакцијата на малата Хана кога мама Тамара ќе ја праша дали сака да јаде


Тамара Тодевска објави видео од Хана во кое ја прашува дали сака да јаде.d6hg5fth65yg65j-86357

Пејачката дефинитивно знае како да не стопи со емоции.

Видеото погледнете го ТУКА

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1