Полицаец оставил две проштални писма па си пукал во глава на Бадник


Полицаецот В.С (44) кој вчера си пукал во главата во својот стан во Белград, оставил две проштални писма. За среќа, полицаецот останал жив и моментално се наоѓа на интензивна нега во болницата во Србија.srbija belgrad policija

Ранетиот полицаец го пронашол својот сосед во локви крв

– Вратата беше подотворена и слушнав тешко дишење и во 18 часот решив да влезам внатре со уште еден сосед, за да провериме дали е се во ред, но таму затекнавме ужасна глетка. Имаше голема рана на слепочницата, но беше жив, ракажува соседот кој во истиот момент повикал Итна помош.

Според информациите на полицијата причината за самоубиството била поради несреќа љубов.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1