Татко го претепал момчето на ќерка си – Таа малолетна 16 год, тој 25


Триесет и шест годишниот Б.А. од тетовско Желино вчера вечерта физички го нападнал момчето на неговата ќерка.tepackamatno

Од полицијата информираат дека таткото најпрво започнал расправија со 25 годишниот Ш.А. поради несогласување и негодување неговата 16-годишна ќерка да биде во љубовна врска со него, по што следувал физичкиот напад.

По целосното расчистување и документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1