Полицаец силувал жени за време на должност


Полицаец од Оклахома Сити во петокот е обвинет за силување и сексуално злоставување на шест жени и тоа додека бил на службена должност.

siluvanje

Полицаецот дури им се заканувал дека ќе ги уапси доколку му се спротивстават.

Дваесет и седум годишниот полицаец Д.Х. додека бил на должност силувал најмалку три жени, додека пак три жени присилил на орален секс.

Жртвите биле на возраст од 34 до 58 години, а полицаецот ги терал и да му ги покажуваат нивните интимни делови.

Некои од жртвите ги застанал на улица, а во еден од случаите провалил во домот на една жена, го исфрлил нејзиниот маж од куќата и ја силувал.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1