Полицаец во Драчево го пронајде исчезнатото девојче (13)


Вчера рано наутро во 06,00 часот на последна автобуска станица број 41 во Драчево, полициски службеник пронашол 13- годишно дете.

Девојчето било пријавено за исчезнато на 15. овој месец.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1