Полиција на нозе поради куфер оставен на среде улица пред Соборна


kuferПолиција, затворена улица, истрага – сето ова предизвикано од куфер кои некој го оставил на среде раскрсница прес Соборниот храм „Свети Климент Охридски“, пишува Вест.

Непознато лице го оставило куферот и заминало, а потоа била алармирана полицијата. Мистериозниот куфер ги крена на нозе незнаејќи за што станува збор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1