Полициската работа истоштува (Фото)


Не е лесна полициската работа. Овој полицаец изгледа бил премногу уморен па си придремал чекајќи автобус. Фотографијата ја објави порталот Бисерко.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1