Поразот влијае многу лошо на неа: Клинтон за една недела остарена како за 10 години (ФОТО)


Луѓето не можат да престанат да зборуваат за изгледот на Хилари Клинтон, откако за прв пат се појави во јавноста по поразот од Трамп.Клинтон за една недела изгледа како да остарела за 10 години. Длабоки брчки, многу подочници отсутен поглед, масна коса и замор низ целата нејзина појава.hilari1 hilari44 hilari2 hilari6-640x427

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1