Порно актерка силувана во својот дом пред очите на целото семејство (ВИДЕО)


Порно-ѕвездата Сајтерија и нејзиното семејство биле жртви на напад на 19-ти јануари, во нивната куќа во Лас Вегас.

Банда тинејџери влегла во домот на порно актерката во Лас Вегас, каде што ја ограбиле и сексуално ја злоставувале.

Две деца и три возрасни лица биле во домот во моментот на злосторството, како што е наведено во соопштениетоporno-glumica-620x350

Тројцата осомничени, 18-годишниот Кимар Рејни, 17-годишниот Едвард Лондон и 16-годишниот Кеси Френкс, веднаш по инцидентот биле уапсени. Двајца од нив биле третирани полнолетни, а по две лица сè уште се трага.

Полициските службеници, оваа ситуација ја нарекле “редок случај”, со оглед на фактот што станува збор за банда која влегла во домот на непознати луѓе.

Сите осомничени ќе одговараат пред суд за ова кривично дело, а тројцата од осомничени веќе имаат криминално досие.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1